Kurtki ramoneski

0
27
Rate this post

Rockowy styl – ramoneski

Będąc na studiach niejedna dziewczyna eksperymentuje ze swoim stylem i poszukuje idealnych dla siebie rozwiązań. Młode kobiety chcą wyglądać ciekawie i intrygująco, jednocześnie podobać się sobie oraz mężczyznom. Odkrywanie swojej kobiecości nabiera innego wymiaru – rozumiemy i lepiej znamy swoje ciało, wiemy w jakich ubraniach wyglądamy dobrze, a które nie podkreślają naszych atutów. Wiek między 19 a 24 lata to idealny moment, aby eksperymentować i szukać swojego stylu.
W tym czasie jednym z bardziej popularnych okryć wierzchnich są oczywiście kurtki ramoneski. To idealne kurtki na każdą okazję i pogodę.
Na randkę wystarczy założyć uroczą sukienkę w kwiatki i przełamać ją skórzaną ramoneską w awangardowym kolorze.
Czarne kurtki ramoneski będą idealnym dopełnieniem stroju na koncert ulubionego, rockowego zespołu. Pod nie można założyć nawet zwykły wełniany golf i niebieskie jeansy – bezpretensjonalnie i na luzie, a wciąż modowo.
Kurtki ramoneski są popularne już od dziesięcioleci, choć co roku do sklepów wchodzą ich nowe wydania. Czasem znajdziemy na wieszakach klasyki, a czasem awangardowe i nowoczesne kombinacje, na które zdecydują się jedynie odważne dziewczyny. A jeśli nie mamy w swojej szafie ramoneski? Poszukajmy w garderobie naszego chłopaka!