Muzeum Lego Karpacz

0
1113
Rate this post

Wyobraźcie sobie, że będąc w naszym Karpaczu możemy zobaczyć tam postaci ze Star Wars, tak, tak poruszające się, napędzane mikro silniczkami, postaci tej kultowej sagi mieszkają sobie w muzeum lego Karpacz zaprasza tam do prywatnego muzeum techniki i klocków lego.

Dwa piętra makiet zbudowanych z klocków, którymi bawią się nie tylko dzieci, ale i dorośli to najbardziej zagorzali fani lego.
Niedrogie bilety, łatwość dostępu sprawia, że muzeum odwiedza codziennie bardzo dużo chętnych, po obejrzeniu całej ekspozycji każdy może spróbować swoich sił i stworzyć kreatywne modele z klocków.
Fani, którzy nie mogą rozstać się z elementami budowli mogą w sklepie zakupić zestawy, które w domu pozwolą kreować im niepowtarzalne modele.
Eksponaty z lego to niezwykła atrakcja turystyczna, odwiedzając południe naszego kraju możemy je obejrzeć, dotknąć wykreować, na żywo w realu.
Ten niezwykle ciekawy pomysł założenia takiego muzeum jest godny naśladownictwa i dobrze by była, aby i w Polsce północnej było też takie miejsce.