22 408 81 93 mbe003@mbe.pl
Zastosowanie tabliczek znamionowych jest widoczne w każdej dziedzinie jest to podstawa bezpiecznego użytkowania maszyn, urządzeń czy nawet całych rozdzielni.
Tabliczki są trwałe i czytelne dlatego stają się więc nieodzownym elementem instalacji. Ich oznaczenia powinny zawierać najważniejsze informacje dotyczące m.in. parametrów i warunków pracy, a także sposobu podłączenia.
Jednym z najistotniejszych cech tych tabliczek jest wspomniana trwałość opisu. Świadomi tego, produkujemy tabliczki znamionowe z materiałów odpornych na działanie różnych czynników: wysokiej jakości laminat dwustronny oraz aluminium anodowanego nie poddające się promieniowaniu UV oraz stali nierdzewnej, przeciwstawiającej się dodatkowo oddziaływaniu bardzo niskich i bardzo wysokich temperatur, wilgoci i korozji. Oznaczenie musi być czytelne nawet po wielu latach, niezależnie od warunków środowiska.
Metoda laserowego grawerowania pozwala na precyzyjne wykonanie opisu wedle specyfikacji klienta. Wystarczy przesłać plik w programie MS Word lub Corel.
Call Now Button