22 408 81 93 mbe003@mbe.pl
Z

Mail Boxes Etc. oferuje swoim klientom szeroką paletę usług ku-rierskich realizowanych przez takie firmy jak: UPS, FedEx oraz kurierów lokalnych i innych operatorów usług kurierskich i pocztowych. Realizo-wane usługi spełniają zarówno wymagania wysokiej jakości jak i do-pasowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Elastyczny termin odbioru, gwarantowana dostawa i śledzenie przesyłki za pośrednictwem naszej platformy on-line, to tylko niektóre z aspek-tów, które sprawiają, że nasze doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług.

Jesteśmy jedynym w Polsce autoryzowanym partnerem znanej międzynarodowej firmy kurierskiej UPS, dzięki czemu jakość Naszych usług stoi na bardzo wysokim poziomie.
Poprzez optymalne połączenie usług, w naszym punkcie jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Z nami oszczędzasz czas i pieniądze, aby skupić się na tym co dla Ciebie najważniejsze.

"Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie nowego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że zbieramy Państwa dane osobowe niezbędne dla potrzeb realizacji usługi. Prowadzenie dalszej korespondencji oznacza akceptację sposobu przetwarzania przez nas danych osobowych" Informacje o przetwarzanych danych osobowych dostępne są w Punkcie MBE003 oraz na stronie internetowej MBE. Na Państwa życzenie informacje o przetwarzanych danych osobowych zostaną Państwu przesłane oddzielną korespondencją e-mail.

2 + 1 =

Call Now Button