Seria piłki nożnej od EA SPORTS

0
1085
Rate this post

Symulatory piłki nożnej stanowią najbardziej popularne i najdłużej wyczekiwane gry wśród młodzieży. Łączą one w sobie możliwość praktykowania codziennej pasji związanej z miłością do piłki nożnej, obcowaniem z piłkarzami, realnymi klubami sportowymi z atrakcyjną rozrywką przed ekranem monitora, którą przecież tak bardzo kochamy.

Najbardziej popularnym symulatorem piłki nożnej jest seria gier Fifa od kanadyjskiego producenta EA SPORTS. Pierwsza odsłona gry została oddana w ręce graczy w 1994 roku i od tamtego czasu, jej nowsza, zaktualizowana i bardziej dopieszczona wersja, ukazuje się co roku.

Zmianom ulega zarówno grafika, która z roku, na rok jest coraz lepsza i bardziej wydajna, jak również sposób rozgrywki, przejawiający się głównie coraz większym stopniem upodobnienia ruchów wirtualnych piłkarzy, do tych prawdziwych. Aktualizacji poddawane są oczywiście listy i statystyki zawodników, składy drużyn oraz stopień ich zaawansowania. Wzrasta również liczba państw wraz z ich ligowymi rozgrywkami, w których możemy toczyć niesamowite potyczki.