Zamki dmuchane

0
1012
Rate this post

Wiele dużych przedsiębiorstw regularnie organizuje imprezy integracyjne dla swoich pracowników oraz ich rodzin. Wydarzenia te mają zbliżać do siebie zespół, motywować, budować pozytywny wizerunek pracodawcy wśród pracowników, zacieśniać więzi i wspierać lojalność. Jak wyglądają najpopularniejsze imprezy firmowe?

Organizowane są one zwykle w plenerze, a więc w okresie letnim lub wiosennym. Pozwala to na łatwiejszą organizację, gdyż nie ma problemu z pojemnością wynajmowanej sali. Imprezy plenerowe dają też większe pole popisu dla organizatorów. Można wynająć namioty imprezowe, zamki dmuchane dla dzieci, rozłożyć biesiadne stoły, zrobić wielkie ognisko albo grill. Warunkiem jest tylko dobra pogoda, choć to również można obejść stawiając halę namiotową z odpowiednią ilością miejsc siedzących.

Imprezy firmowe zwykle odbywają się pod jakimś hasłem przewodnim. Tematyczne imprezy są ciekawsze i wzbudzają większe zainteresowanie uczestników. Warto zatrudnić profesjonalnego konferansjera, który będzie zachęcał pracowników zabawy i organizował różnego rodzaju zawody i konkursy. Na rynku działają też firmy zajmujące się organizacją imprez firmowych od A do Z, oferując wynajęcie odpowiedniego miejsca, zapewniając jedzenie i napoje oraz wszelkie atrakcje. W zależności od dostępnego budżetu, warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem.