DJ na wesele Wrocław

0
1267
Rate this post

Tradycyjnym rozwiązaniem stosowanym przez wiele Par Młodych jest zamówienie na wesele zespołu muzycznego, który zapewni oprawę do zabawy, zachęci gości do tańca, poprowadzi konkursy oraz różne gry i zabawy (np. podczas oczepin). Obecnie konkurencją dla kapel weselnych powoli stają się DJ-e, którzy wprost z klubów muzycznych trafili do sektora obsługi imprez okolicznościowych. Jakie zalety płyną z zastąpienia zespołu weselnego DJ-em?

Dużym plusem jest to, że DJ na wesele Wrocław jest po prostu tańszy niż zamówienie kilkuosobowej kapeli grającej na żywo. Zwolennicy DJ-a podkreślają również o wiele szerszy repertuar (często jest on praktycznie nieograniczony), możliwość zamawiania przez gości różnych piosenek na życzenie. Wsztykie utwory są grane w oryginale, dlatego Państwo Młodzi mają gwarancję, że wokalistka lub wokalista nie wykonają interpretacji, która w oczach gości wzbudzi uśmiech lub wręcz rozbawienie.
Z reguły DJ robi o wiele mniej przerw w pracy i są one krótsze (granie na żywo wymaga większego wysiłku). W czasie przerwy DJ-a (np. na posiłek) muzyka cały czas może być włączona (wystarczy, gdy ustawi on listę składającą się z kilku utworów).